Informacije

SMEŠTAJ

  • Hotel

Prevoz

  • Sopstveni Prevoz
  • Cenovnik
  • Opis smeštaja
  • Uslovi plaćanja
SmeštajUslugaBroj osoba01.04.
12.05
13.05.31.05.01.06.
09.07
10.07.06.08.07.08.20.08.21.08.
10.09.
11.09.30.09.01.10.31.10.01.11.31.12.
Hotel PALMON BAY&Spa ****/ Igalo
RANI BUKING POPUST 10% ZA REZERVACIJE DO 31.03.(uračunat u cene)
cena po osobi i danu u €
St. soba bez balkonaND2+039,645,551,469,379,269,345,539,634,6
Standard soba PPND2+045,549,558,476,289,176,249,545,541,5
Standard soba BPMND2+049,554,463,382,194,082,154,449,544,5
Delux soba PPND2+154,459,469,387,199,087,159,454,449,5
Delux soba BPMND2+159,464,374,294,0105,994,064,359,454,4
Superior soba PPND2+166,371,281,1116,8133,6116,871,266,359,4
Superior soba PMND2+176,281,191,0126,7148,5126,781,176,269,3
cena po sobi i danu u €
Suite PPND2+2284,2284,2323,4401,8441,0401,8284,2284,2245,0
Suite PMND2+2313,6313,6352,8431,2470,4431,2313,6313,6274,4
PopustiDeca do 2god.- GRATIS (važi za sve tipove smeštajnih jedinica)
Jedno ili dvoje dece 2-12 god. na pomoćnom ležaju u superior sobi –popust 50 %
Dete 2-12 god. u pratnji jedne odrasle osobe na osnovnom ležaju popust 30% izuzev u period 10.07.-10.09. u kom dete plaća punu cenu
Dečiji krevetac gratis (na upit)
Treća odrasla osoba na pomoćnom ležaju u superior sobi popust 10%
DoplateJednokrevetna soba- 70%u odnosu na cenu 1/2 sobe (odnosi se na standard i deluxe sobe)
Polupansion 10,00 eura dnevno po osobi,
Boravišna taksa i osiguranje 1,50 eura dnevno za odrasle, deca od 12 do 18godina 1,00eura, deca do 11,99godina 0,50 eura –plaća se u agenciji.

LEGENDA: NA – najam; App – apartman; Studio: Jedna prostorija koju čine: čajna kuhinja opremljena osnovnim posuđem i naznačeni broj ležaja; ND – noćenje sa doručkom;
PP – polupansion (doručak i večera); PA – pun pansion (doručak, ručak i večera); ALL – Allinclusive (sveuključeno: doručak, ručak, večera i piće čiji izbor varira u zavisnosti od izbora hotela); BO - (doručak, ručak, večera, lekarski pregled prilikom dolaska i odlaska, lekarske kontrole, 3 terapije dnevno iz programa kardioloske ili fizikalne rehabilitacije: 1 grupnu + 2 individualne); PM – pogled more; BPM – bocni pogled more; PP – pogled park; PB – pogled brdo; PV – pogledvrt; APP 02 - dvokrevetniapartmanzadveosobe.
Palmon Bay Hotel & Spa ****/Igalo - novi hotel smešten na samoj obali mora, u Igalu. Povezan je sa jedinstvenim prirodnim ambijentom Bokokotorskog zaliva. Hotel poseduje 204 sobe, od kojih je većina sa pogledom na more, sopstvenu plažu, Wellness i Spa centar, zatvoreni i otvoreni bazen, lobby i pool bar, kongresni centar i a la carte restoran Olive Terrace koji se nalazi na krovnoj terasi hotela.
– 30% prilikom prijavljivanja, ostatak najkasnije 15 dana pre datuma polaska na put.

– 30% prilikom rezervacije, a ostatak na jednake rate čekovima građana do 20.12.2022.

– Platnim karticama: DINA, MASTER, MAESTRO, VISA

– PLAĆANJE U DINARSKOJ PROTIVVREDNOSTI PO SREDNJEM KURSU NARODNE BANKE SRBIJE NA DAN PLAĆANJA

PLN

Organizator putovanja je turistička agencija Plana Tours, broj licence OTP 489/2020 kategorija licence A10. Uz ovaj program važe Opšti uslovi putovanja turističke agencije Plana Tours. OUP

Top ponude

Ovo su ponude koje smo izdvojili za vas